Kamila Nývltová spí s vánočním plyšákem

17. prosince 2010 13:06

Zpěvačka Kamila Nývltová má dárky pro své nejbližší včas vymyšlené, něco už i nakoupila. Sama se ale víc než na dárky těší, až nastane Štědrý den a spolu s ním i každoroční rituál.

Ráno bude k snídani kakao a maminčina vánočka. V poledne se bude Kamila nejspíš postit a pomáhat s přípravou štědrovečerní stolu.

„Ten je u nás stejný jako všude, kapr, salát cukroví, ale je to naprosto báječné. Až budu mít vlastní rodinu, chtěla bych umět připravit stejně krásné Vánoce jako jsou u nás doma,“ říká Nývltová.

Zpěvačka také bude ostražitě hlídat, ať rodiče přesunou dárečky pod vánoční stromek tak, aby si toho její malý brácha nevšiml. „Je mu osm a stále věří na Ježíška. Tady se to dá utajit, my jsme z malé vesnice v Podkrkonoší, není to jako v Praze,“ usmívá se Kamila.

A její nejmilejší dárek, který o Vánocích dostala? „To vám řeknu naprosto přesně. Je to metrový plyšák a má dokonce šatičky. Dostala jsem ho před pár lety, už si nepamatuji přesně, které to byly Vánoce. Říkám mu Kamilka. A když jsem doma, spím s ním v posteli,“ prozrazuje zpěvačka.