Daniela Peštová promluvila otevřeně o soukromí Super.cz

Daniela Peštová překvapivě promluvila o soukromí: Nikdy nebyla s manželem na koncertě a vaří dvakrát denně!

Je topmodelka, ale vede úplně normální život. Daniela Peštová (52) možná mnohé překvapí, ale s manželem Pavlem Haberou (60) a jejich dětmi si užívají společný čas stejně jako běžní smrtelníci. Nepotřebují luxusní dovolené a Daniela dokonce i sama vaří. A to velmi často.

Práci a soukromí Daniela s manželem oddělují. "Já s ním snad nikdy nejela na žádný jeho koncert. A on modelingové akce také nevyhledává. Naše práce se neprolínají, jedeme si každý to své," krčila rameny. Spolu vyrážejí jen na velké společenské akce jako je karlovarský filmový festival.

"Společný čas si užíváme jako každá rodina. Nejraději jsem, když mám doma všechny děti, mám ráda, když jsou s námi i moji rodiče. Prostě úplně obyčejně. Nepotřebuju žádné ohňostroje, pompéznosti a daleké cesty," svěřila.

Bohyně Daniela Peštová s Pavolem Haberou ve Varech: Sladěni v životě i na červeném koberci

Pokud jde o domácnost, Daniela se sama stará o vaření pro celou rodinu. "Vařím tak, abychom měli dvakrát denně teplé jídlo, obědy i večeře. Baví mě jít v sobotu na farmářský trh a mám vymyšlené, co budu vařit celý týden. To je takový můj rituál," prozradila.

Téma menopauzy pro ni není tabu: Daniela Peštová (52) prochází přechodem bez invazivních kosmetických zákroků

"Vařím spíš jednoduché věci, domácí knedlíky tedy nedělám. Snažím se hlavně o to, aby to bylo chutné," upřesnila s tím, že z jídelníčku žádná jídla nevyřadila, ať už kvůli sobě, tak ani kvůli dalším členům rodiny. "Naštěstí nikdo nemá žádné alergie nebo výživová omezení. I já sama jsem se kdysi hlídala mnohem víc, ale s věkem člověk dojde k tomu, že si najde svoji rovnováhu," míní. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků