Sandra slavila s kolegy z Ordinace v růžové zahradě.

Sandra slavila s kolegy z Ordinace v růžové zahradě. Foto: archiv TV Nova

Sandra Nováková slavila třicetiny v županu. Ale sekt tekl proudem

Štáb Ordinace v růžové zahradě 2 a herci v čele s Radimem Fialou, Martinem Stránským a Filipem Tomsou připravili překvapení pro Sandru Novákovou, která během víkendového natáčení slavila své třicáté narozeniny. Herečtí kolegové Sandře popřáli přímo na place. Sandra ke svému jubileu dostala květinu, dárek a dort. Nechyběl ani přípitek šampaňským s jahodami.

„Byla jsem strašně překvapená a jsem až v rozpacích. Já takové podobné akce a překvápka neumím zvládat. Je to hrozně hezké,“ řekla Sandra Nováková, která v Ordinaci v růžové zahradě 2 hraje zdravotní sestřičku Gábinu, která je momentálně při natáčení těhotná, a tak při improvizovaném večírku na sobě měla umělé bříško a župan.

A kde Sandra slavila doopravdy? „Na mé narozeniny vyšlo Barování, které už asi šest let pořádám, tak z toho mám hroznou radost. A tu moji kulatou 30 oslavím právě tam,“ prozradila herečka, která prý žádná zvláštní přání nemá.

„Nejdůležitější pro mě je, abych měla kolem sebe lidi, které mám ráda. Přeji si, abych měla práci a mohla stále hrát. Samozřejmě je důležité, aby zdraví sloužilo, protože víc člověk k životu vlastně nepotřebuje,“ dodala herečka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků