Deset let vztahu a láska jim jen kvete. Gabriela Lašková nemůže být šťastnější. Super.cz

I po deseti letech to jiskří jako na prvním rande. Gabriela Lašková nemůže být šťastnější

Krásná Gabriela Lašková (33) nemůže být šťastnější. Letos se svým manželem Filipem oslaví 10 let od doby, co se seznámili a jak bylo vidět na jedné společenské akci, kam oba dorazili, pořád to mezi nimi jiskří, jak v průběhu prvního rande.

Takový sexy model s obřím výstřihem neměla nikdy předtím. Gabriela Lašková zářila v šatech, které neodpustily deko navíc

A kdo tedy hlídal jejich dva synky, když si manželé vyrazili do společnosti a užili si chvile jen sami pro sebe? „Babička naštěstí mohla, tak jsme ji zaúkolovali, aby pohlídala ty naše rarachy, a konečně po velmi dlouhé době jsme mohli s manželem vyrazit ven,“ prozradila Gabriela Super.cz.

Moderátorku Gabrielu Laškovou lidé zahrnují podporujícími vzkazy: Máte náš obdiv, píší

Bývalá královna krásy z roku 2013 je téměř každý den na televizní obrazovce. Jak to její synkové vnímají? Už také mají tendence vystupovat před publikem? „Zrovna včera jsme se o tom s manželem bavili, protože jsme zkoušeli kluky, ať zkusí dělat, že se mračí, usmívají a zjistili jsme, že náš mladší je lehký komediant, který má evidentně vlohy pro všechno, ale rozhodně jsme nepřemýšleli, že bychom ho tímto směrem někam posouvali. Spíš si užíváme to, jak se vyvíjejí,“ dodala s nadšení Gabriela Lašková. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků