Chloe Cherry

Chloe Cherry Profimedia.cz

Neměla na zaplacení? Hvězda Euforie a úspěšná modelka měla v obchodě ukrást halenku v přepočtu za 600 korun!

Tak tohle je pořádný trapas. Jméno herečky a úspěšné modelky Chloe Cherry (25) se teď v zahraničních médiích skloňuje v souvislosti s krádeží halenky za 28 dolarů, tedy v přepočtu zhruba 600 korun.

Chloe Cherry měla halenku údajně ukrást v obchodě ve svém rodném městě Lancaster v Pensylvánii. Podle magazínu Lancaster Online zaměstnanec místního nákupního centra ukázal policii záběry, na kterých Chloe vchází v obchodě s módou do kabinky s halenkou a vychází bez ní. Zaplatila sice za jiné kousky, za blůzu ale ne, tak ji v obchodě zastavili, zavolali policii a herečka měla nakonec halenku vrátit. Následně byla obviněna z krádeže v maloobchodě a podle informací magazínu by ji 1.března mělo čekat předběžné slyšení.

Hvězda Euforie roky bojovala s poruchou příjmu potravy: Její agent jí v 18 letech řekl, že je tlustá a má přestat jíst

Zástupce Chloe ovšem serveru TMZ řekl, že sice probíhaly nejasnosti kolem halenky, herečka prý ovšem rozhodně nepřiznala, že ji odcizila, protože tomu tak nebylo. Dodal, že celá kauza je prý výmyslem obchodu, který se chce na jméně herečky zviditelnit.

Ať kauza dopadne jakkoliv, každopádně na Chloe nevrhá moc dobré světlo. Herečka a modelka se díky seriálu proslavila raketovou rychlostí a v současné době má na sociální síti více než milion sledujících. Nedávno si ji také do svého podcastu pozvala topmodelka Emily Ratajkowski. Chloe se tak ve své kariéře vydala zcela jiným směrem. Dříve totiž pracovala jako herečka filmů pro dospělé, s čímž začala hned, jak dovršila plnoletosti. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků