Hana Dědková a Jakub Vítek stále prožívají lásku, už ale přišly i všední starosti. Super.cz

Spadl už zamilovaný pár z Love Islandu z růžového obláčku? Sexy model a krásná modelka přiznali první hádky

Už pár měsíců uplynulo od návratu z Kanárských ostrovů, kde se potkali v reality show Love Island a přeskočila mezi nimi jiskra. Modela Jakuba Vítka a modelku Hanu Dědkovou jsme vyzpovídali na soustředění aktuálních finalistek soutěže Miss Czech Republic.

Kuba ve Spojených arabských emirátech fotil snímky v rámci přípravy na soutěž Mr. Supranational, kam ho ředitelka soutěže Taťána Makarenko vysílá a Hanka, která se loni pro změnu účastnila soutěže Miss Czech Republic a dostala se až do finále, se svezla s ním.

Po drsných hejtech se v reality show sesypala, teď čelí dalším útokům. Kráska z Love Islandu promluvila

"Poznali jsme se více v realitě a asi jsme byli oba trochu překvapení, jak se chováme v jiných situacích. Po návratu jsme si oba museli uspořádat své životy, dá se říct, že už se to trochu zklidnilo, i když třeba já doháním školu," řekla Super.cz Hanka. "Mě Hanka překvapila tím, že je komunikativnější, veselejší, je to jenom pozitivnější," míní Kuba. "A Kuba je trochu nervák. Je opravdu hodně ctižádostivý a akční. Snaží se mě do všeho dokopat," dodala Hanka.

Česká dvojnice Seleny Gomez se ukázala nahoře bez! Hvězdy Love Islandu nafotily pořádně žhavé snímky

Přišla už i nějaká hádka? "Občas je nějaká potřeba. Ale máme spolu dobrou komunikaci a spíš argumentujeme, než abychom se hádali," myslí si Jakub. "Každý se snažíme prosadit to své," krčila rameny jeho přítelkyně. A jak tyto debaty dopadly ohledně společného bydlení, kdy Hanka bydlí v Ostravě a Jakub v Bratislavě, se dozvíte v našem videu. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků