Monika Bagárová září štěstím.

Monika Bagárová září štěstím. Michaela Feuereislová

Monika Bagárová si užívá první dovolenou s přítelem. Zasloužený relax v exotice a vnady v sexy plavkách

Monika Bagárová (28) je až po uši zamilovaná do svého přítele Leonarda Lekaje. S podnikatelem albánského původu si nyní užívá první společnou dovolenou.

„Jsme zamilovaní a je nám krásně. Každý si zaslouží být milovaný,“ řekla nedávno Super.cz Monika Bagárová, když na ni prasklo, že už nějaký ten pátek randí s pohledným podnikatelem. Velmi důležité je také to, jak si její milý rozumí s její dcerkou Ruminkou, kterou má ze vztahu se zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem.

Další pohled do soukromí Moniky Bagárové. Takhle zpěvačka září po boku úspěšného podnikatele

Zaláskovaný pár si nyní užívá pohodu v luxusním resortu na Zanzibaru. A jak je vidět ze záběrů, které Monika zveřejnila, s malou Ruminkou dovádí v bazénu i Leo. Monika mezitím vše bedlivě sleduje z lehátka, kde vystavila před objektiv své vnady v plavkách.

„Zdravíme vás všechny z tohoto nádherného místa, dneska plánujeme asi celý den v bazénku, budeme si hrát a opalovat se,“ tetelila se blahem půvabná zpěvačka, jež kromě toho, že je šťastná, další podrobnosti o svém vztahu nezveřejňuje. „Nemám potřebu něco tajit, ale ani se vyjadřovat detailněji, chci si nechat svůj soukromý život pro sebe,“ nechala se slyšet. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků