Vojta Kotek s manželkou Radanou

Vojta Kotek s manželkou Radanou Profimedia.cz

Vojta Kotek poslal tátovi dojemnou vzpomínku do nebe. A pochlubil se roztomilým synem

Je to už pár měsíců, co se Vojta Kotek (35) stal pyšným tatínkem syna Huberta I. Šmana Kotka, kterého má s manželkou Radanou. Tu loni v létě také pojal za svou ženu. Velkého životního štěstí se bohužel nedožil jeho tatínek Václav Kotek (✝66), který zemřel před čtyřmi lety.

Vojta na svého tatínka nyní dojemně zavzpomínal u archivní rodinné fotky. „Tati, tady ti je 35 let a mně necelej rok, bejvávalo. Vzal jsi mě s sebou tehdy na Střelák, kde jsi dělal Divadelní pouť. Soudě dle mého výrazu jsem to úplně nedocenil. Asi jsem z toho ještě neměl moc rozum. Bejvávalo,“ ponořil se do minulosti oblíbený herec.

Vojta Kotek je dnes sexy vousáč. A dříve? Podívejte se, jaké ucho byl ještě před Snowboarďáky

Ten nedávno oslavil také 35. narozeniny a syna vzal společně s manželkou na stejné místo. „Teď je 35 mně, mám také syna a také mu není ani rok. Vzal jsem ho teda taky na Střelák a jak myslíš, že to dopadlo? No, podobně. Jak jinak to taky mohlo dopadnout než podobně,“ dodal Kotek.

FOTO: Vojta Kotek a jeho těhotná nevěsta. Mrkněte, jak jim to slušelo na svatbě

Jeho tatínek by dnes oslavil sedmdesáté narozeniny. „Už asi chápu, jak jsi musel bejt před těma pětatřiceti lety šťastnej. A teď bys byl znova a ještě jednou tolik. Tak jsem ti chtěl jen říct, že moc děkuju a že tě mám rád a že malýmu řeknu všechno, cos říkal ty mně. Jo, a z mojí ženy bys byl úplně hotovej, je to totiž celá máma,“ uzavřel své dojemné vyznání tatínkovi do nebe Kotek.

Ten svou vzpomínkou dojal i celebrity. „Dojemnost level 100,“ vzkázala mu Ewa Farna. „Silný. Hodně zdraví rodinko,“ přidal se David Gránský. „Dojemný jak prase,“ přidala se i herečka Marie Doležalová a další přidávali srdíčka. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků