Emily nechala vyniknout své přednosti, ale Ashley Graham byla výraznější.

Emily nechala vyniknout své přednosti, ale Ashley Graham byla výraznější. Profimedia.cz

Emily Ratajkowski vyrazila na přehlídku s novým účesem a odhaleným hrudníkem, nebála se ani ukázat bradavky

V prostorách budovy newyorské zbrojnice Park Avenue se ve čtvrtek uskutečnila velkolepá módní show Marca Jacobse, na kterou se sjela řada celebrit, mezi nimiž nechyběla například modelka a herečka Emily Ratajkowski (31). Ta se představila v novém účesu a rovněž si pod sáčko ‚zapomněla‘ vzít podprsenku.

Kráska, která si po loňském rozchodu s manželem stále užívá single života a kromě krátkého románku s expartnerem Kim Kardashian Petem Davidsonem se vedle ní žádný muž déle neohřál, představila novou image.

Emily Ratajkowski si po rozchodu s manželem užívá: S ex Kardashianky Petem Davidsonem vydržela měsíc

V krátkém zvlněném mikádu s ofinou a tvídovém kompletu bundy a zvonových kalhot vypadala úplně jinak, než jak jsme zvyklí. Už se zdálo, že bude Emily tentokrát za cudnou maminku, vtom ale jako by omylem nechala nahlédnout pod bundu, pod níž měla jen průsvitné tílko.

Na akci si Emily nejvíc rozuměla s neméně slavnou kolegyní z takzvané plus-size kategorie Ashley Graham (35), která byla v modrém oversize svetru a botách na extrémně vysokých podpatcích a platformě skutečně nepřehlédnutelná. Emily dokonce v momentě, kdy si společně povídaly, dokázala naprosto zastínit. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků