Aneta Vignerová se vrátila ze Spojených arabských emirátů

Aneta Vignerová se vrátila ze Spojených arabských emirátů Michaela Feuereislová

Pohublá, ale opálená. Aneta Vignerová se vrátila z první dovolené se synkem a bez Kolečka

Modelka Aneta Vignerová (35) se vrátila ze Spojených arabských emirátů. Pro jejího malého synka Jiříčka se jednalo vůbec o první výlet do teplých krajin. „Poprvé sami u moře,“ a „Máme se božsky,“ nechala se slyšet v průběhu pobytu v této exotice.

Tady se opalovala už před 14 lety na soustředění Miss: Aneta Vignerová vypadá v bikinách ještě lépe než tehdy!

Vtipné je, že zvolila hotel, kde už jednou byla, ale nepamatovala si to přesně. "Nebyla jsem si úplně jistá, ale ozvala se mi kamarádka, která tady se mnou byla v roce 2009 na soustředění Miss ČR. Takže je to legrace a nostalgie najednou," svěřila se Aneta nedávno Super.cz.

Cesta byla i pro tmavovlasou krásku perfektním nápadem, jak si pročistit hlavu od všeho, co se jí ke konci minulého roku dělo. Otec jejího dítěte Petr Kolečko (38) byl totiž znovu vyfocen po boku herečky Denisy Nesvačilové (31), a tak modelce došlo, že je to opravdový konec jejich vztahu.

Slovensko zuří kvůli seriálu: Příběh o Miss z vyloučeného prostředí napsal Kolečko podle Vignerové. Co na to Aneta?

Pobyt u moře ale Anetě prospěl, i když je vidět, že kvůli celému stresu pohubla. I tak ale na společenské akci zářila úsměvem a skvělým opálením. Její žluto-černý outfit, který předepisoval dress code, jí perfektně padl. Posuďte sami. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků