Harry Styles

Harry Styles Profimedia.cz

Růžová a tisíce flitrů. Harry Styles na narozeninovém koncertě předvedl luxusní břišáky a další bizarní model

Harry Styles (29) se toho nebojí. Už dlouho si udržuje svůj jedinečný styl a obléká kostýmy, které by určitě leckdo označil za bizarní. Na svém posledním koncertě v jednom takovém oslavil své devětadvacáté narozeniny.

Koncert v Palm Springs se stal součástí šňůry Love On Tour, která zpěvákovi v současné době vydělává neskutečné peníze. Podle zahraničních médií se za poslední rok zdvojnásobily finance uložené na jeho firemním účtu. A není divu. Harry dostává fanynky i fanoušky nejen svými hity, ale právě i tím, že umí udělat velkolepou show a nekonvenčně se obléknout.

Vztah s desetiletým věkovým rozdílem nevydržel: Herecké hvězdy jdou po dvou letech od sebe

V Palm Springs se dychtivým návštěvníkům svého koncertu ukázal v růžovém kompletu posetém tisíci blýskavých kamínků. Pod sako si pak nevzal žádnou košili, a tak ukázal nejen svou hruď, ale také jedno ze svých údajně více než šedesáti tetování. V rámci koncertu pak poukázal na své devětadvacáté narozeniny a fanynky, které je tak mohly oslavit s ním, už nemohly být šťastnější.

A radostnou zprávou pro ně jistě bylo i to, že se před několika měsíci po dvou letech randění rozešel s herečkou Olivií Wilde. Oba sice oznámili, že si jen berou pauzu a jejich rozchod neznamená úplný konec, to ale nikomu nebrání v tom, aby o srdce úspěšného muzikanta usiloval. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků