Dům Jennifer Lopez v Bel Air je opravdová krása...

Dům Jennifer Lopez v Bel Air je opravdová krása... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Jennifer Lopez prodává snové sídlo v Bel Air se 13 koupelnami a obřím fitkem. Za 922 mega může být vaše

Ač je to při pohledu na tu nádheru k nevíře, Jennifer Lopez (53) dala k dispozici novým majitelům své kouzelné sídlo o devíti ložnicích a třinácti koupelnách v kalifornském Bel Air. S Benem totiž hledají něco většího... Mohlo by se sice zdát, že jim a jejich pěti dětem, které dohromady mají z předešlých manželství, by měl takový dům s přehledem stačit, ale zřejmě ne.

Ke stejnému kroku se již loni uchýlil i její manžel, který se rozhodl prodat svůj dům ve čtvrti Pacific Palisades.

Ale vraťme se k úchvatnému sídlu Jen, za nějž by zpěvačka ráda inkasovala 42,5 milionů dolarů, v přepočtu tedy 922 milionů korun. Před sedmi lety, kdy jej koupila, za něj přitom zaplatila o poznání méně - 28 milionů dolarů, tedy okolo 607 milionů korun.

Vzpomínka na veselku roku 2022: JLo se pochlubila dosud nezveřejněnými snímky ze svatby s Benem

A co je vlastně jeho součástí? Samotný dům, jehož interiéry se nesou ve stylu francouzského venkova, má rozlohu 1 115 metrů čtverečních a disponuje devíti ložnicemi, třinácti koupelnami, kinosálem o třiceti místech či plně vybaveným fitness centrem.

Impozantní jsou ale i venkovní prostory, kde se nachází nekonečný bazén, jezírko, amfiteátr pro sto osob či upravené cestičky připomínající turistické stezky. Nechybí pochopitelně ani samostatný dům pro hosty a garáž pro několik aut. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků