Jak zareagoval fešák z První republiky na to, že je brán jako nejvíce sexy slovenský herec? Super.cz

Jak fešák z První republiky vnímá komentáře, že je nejvíce sexy slovenský herec? Jeho odpověď vás překvapí

Charismatický Ján Koleník, který se v Česku proslavil především díky seriálu První republika, je majitelem výstavního těla. Komentáře, v nichž lidé často píšou, že je nejvíce sexy slovenským hercem, ale tento fešák bere s rezervou.

Arichteva a Koleník, jak je v První republice neuvidíte: Takhle to vypadá, když hercům „hrabe“

„Já se vymlouvám už na věk, když odpovídám na tuto otázku. Ono by bylo nejlepší, kdybych byl považován za kvalitního herce, když jsem ale považován za takového herce, tak to je skoro až k pláči, protože mám na sebe vyšší nároky,“ svěřil Super.cz tento rodák z Banské Bystrice.

Nabízí se tak otázka, kolik času tráví ve fitku. „Málo, strašně málo. Čím jsem starší, tím méně. Není na to čas, ale ani energie, čím je člověk starší, tím víc se musí nutit.“

Slovenský idol potěší divačky v novém seriálu: Dvoumetrový fešák se ukázal jen v trenkách!

Pokud byste chtěli vidět sympatického bruneta mimo televizní obrazovku, tedy na vlastní oči, musíte vyrazit k našim východním sousedům a v Bratislavě navštívit Slovenské národní divadlo. „Tam hraju jedno představení, protože teď mám období, kdy si dávám trochu více času pro sebe a snad přijde doba, kdy se zas divadelně rozběhnu víc,“ dodal v našem rozhovoru Ján Koleník. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků