Bratr Mariany Bečkové "sbírá" slavné krásky. Super.cz

Její bratr „sbírá“ slavné partnerky: Co si o nich myslí Češka, která se stala 5. nejkrásnější dívkou světa?

Modelka Mariana Bečková se stala známou díky tomu, že se dostala mezi pět nejkrásnějších dívek na světové soutěži krásy Miss Grand. Není ale jedinou v rodině, koho veřejnost zná. Její bratr, básník a marketingový specialista Vítězslav Bečka, totiž slavné ženy "sbírá".

Nejdříve jsme ho zaznamenali po boku herečky Báry Jánové (33), vztah s ní mu ale nevydržel ani rok. Mariana je s ní ale stále v kontaktu. "Doteď si píšeme. Ona teď také velmi otevřeně mluví o svém dětství, o věcech, které se jí staly. Oslovila také mě. Máme doteď skvělý vztah," řekla Super.cz Bečková, která sama přiznala, že byla v dětství zneužívaná.

Kvůli nádoru jí museli odstranit jedno prso! Miss, která byla v dětství zneužívána a trpěla anorexií, dál bojuje s osudem

Blízko má i k nové bratrově lásce, violoncellistce a modelce Terezii Kovalové (33). "Terezka je úžasná a milá. Jsem neskutečně šťastná, že je v naší rodině. Je velmi kreativní a inspirativní, vždycky mě nabudí kreativní energií. V létě bych chtěla udělat velký jógový event na nějakém hezkém místě v Praze a bylo by hezké, kdyby tam Terka zahrála a bráška by mohl recitovat své básně," plánuje Mariana. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků