Denisa Pfauserová svěřila podrobnosti o těhotenství

Denisa Pfauserová svěřila podrobnosti o těhotenství Herminapress

Skončí kvůli těhotenství v seriálu ZOO? Denisa Pfauserová prozradila podrobnosti o očekávaném miminku

Stejně jako my v Super.cz, také v produkci seriálu ZOO, kde ztvárňuje přítelkyni Jana Kopečného, věděli o těhotenství herečky Denisy Pfauserové (34) už delší dobu. Díky tomu se na její rostoucí bříško mohli scenáristé připravit a její postava tak může zůstat v seriálu dál.

"O tom, že jsme miminko s přítelem plánovali a povedlo se to, v ZOO věděli, takže to scenárista René Decastelo nějak zakomponuje do děje a těhotná bude i moje postava. Zatím tedy nevím, jak přesně to bude," řekla Super.cz Denisa.

Princezna z Řachandy čeká miminko: Několik měsíců skrývala bříško, teď se pochlubila prvními těhotenskými snímky

Herečka si těhotenství podle svých slov užívá. "Vyhnuly se mi i ranní nevolnosti. Cítím se skvěle, a dokonce nemám ani žádné specifické chutě. Jen tedy už rovnoměrně nabírám na váze i mimo břicho. Zatím jsem přibrala osm kilo," prozradila herečka, která je v pátém měsíci těhotenství.

Rodit bude v červnu a návrat do práce nechce příliš odkládat. "Pak budou prázdniny a v září už zase můžu naskočit. Mám hlídací babičku, která kdyžtak se mnou může být kdykoli na place, abych mohla být s miminkem. Moje práce není tak časově náročná, takže ji můžu dělat dál a přitom se starat o dítě," míní.

Když se předkloním, břicho mi vyleze: Eva Burešová hubne po porodu, ale ideální to prý ještě není

Prozradila také, že svatbu s partnerem Martinem Kučerou během těhotenství neplánuje a pohlaví miminka se teprve dozvědí. "V polovině února budeme pořádat gender reveal párty, kde se to dozvědí i ostatní," dodala. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků