Kitty měla vždy ráda všechno extrémní, dnes je ale úplně někdo jiný...

Kitty měla vždy ráda všechno extrémní, dnes je ale úplně někdo jiný... Profimedia.cz

Rakušanka dala přes dvě mega za proměnu ve ‚strnulou bimbo panenku‘. Dnes je z ní úplně někdo jiný

Zatímco nedávno jsme vám představili dámu s přezdívkou Jessy Bunny, která se domnívá, že má největší prsa v Rakousku, máme tady další unikát podobného ražení a světe div se, opět od našich sousedů z Rakouska. Tentokrát jde o tatérku a modelku z Vídně, která si nechává říkat Kitty Ink...

Kitty o sobě říká, že vždy zbožňovala všechno mimořádné a přehnané, od make-upu až po úpravy, až se tím vším stala posedlá. V současnosti tvrdí, že má v těle nejméně tři kilogramy silikonu. Nejvíce je ho pochopitelně v jejích prsou, ale výplně byste našli i v jejích rtech, zadečku či tvářích. Proměna v živoucí bimbo panenku už ji stála v přepočtu více než dva miliony korun, a to jen za procedury. Do této sumy Kitty prý nepočítala další statisíce za make-up, oblečení, doplňky a další ‚nezbytnosti‘.

Dívka tvrdí, že má největší prsa v Rakousku, a možná má pravdu: Při běhu vypadá neuvěřitelně

„Mám největší možné implantáty do hýždí, které jsem si nechala udělat loni v březnu. Byla to nejbolestivější ze všech mých úprav, ale stálo to za tu bolest, miluji svůj kulatý zadek,“ říká žena, jež má v plánu brzy podstoupit další radikální zvětšení ňader.

„Většina mého těla prošla liposukcí, jako břicho, stehna, boky a paže. Nechala jsem si udělat niťový lifting spodní části obličeje a oblasti brady, aby působila extra špičatě. Každé dva měsíce chodím na výplně, aby byly mé rty ještě větší, a na výplně lící, aby byly hodně vysoko, a na ošetření nosoretních rýh. Dále mám botox snad všude v obličeji pro extra umělý vzhled, jako má zamrzlá panenka,“ říká Kitty, co bylo jejím snem.

Rakušanka natáčející v kostele tvrdou erotiku tvrdí: Jsem anděl

Zároveň přiznává, že vyrůstala ve velmi konzervativní rodině, kde se nemohla plně projevit. Věří, že i to částečně přispělo k jejímu současnému životnímu stylu, kdy miluje veškerý extrém. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků