Lisa Marie Presley

Lisa Marie Presley Profimedia.cz

Lisa Marie Presley (✝54) před smrtí zhubla 22 kilo a znovu užívala prášky, na nichž dříve byla závislá, tvrdí příbuzní

Tragicky zesnulá Lisa Marie Presley (✝54) se prý zoufale snažila zhubnout před letošní sezónou udílení filmových cen. Hojně nominován a ceněn je totiž životopisný snímek Elvis o jejím otci, a tak údajně chtěla vypadat co nejlépe. A dokonce znovu brala opioidy, tvrdí její příbuzní.

Dva měsíce před Zlatými glóby totiž podstoupila liposukci. Díky striktnímu režimu a práškům na hubnutím shodila 22 kilo, uvedli pro TMZ.

Lisa Marie Presley (✝54) při posledním rozhovoru: Už na Zlatých glóbech nebyla ve své kůži

Právě na udílení Zlatých glóbů to bylo naposledy, co se Lisa Marie ukázala ve společnosti, pár dní nato utrpěla zástavu srdce a o pár hodin později v nemocnici zemřela. Už na červeném koberci při rozhovoru si někteří všimli, že jediná dcera Elvise Presleyho nebyla ve své kůži.

Presley v minulosti bojovala se závislostí na opioidech, které propadla, když se zotavovala po porodu nejmladších dcer, dvojčat Harper a Finley v roce 2008. V roce 2013 už byla těžce závislá na kokainu a minimálně pětkrát skončila v léčebně.

V posledních letech se nicméně věřilo, že je čistá. S drogami si zahrávala už jako náctiletá, vyzkoušela dle vlastních slov skoro všechno, pomohlo jí nicméně, když se dala ke scientologické církvi.

Dcera Elvise Presleyho a exmanželka Michaela Jacksona skončila po rozchodu v léčebně, kde bojuje se závislostí

„Brala jsem všechno kromě houbiček a heroinu. Kokain, sedativa, trávu, alkohol, všechno najednou. Nechápu, jak jsem to mohla vůbec přežít,“ zmínila ve své biografii z roku 2015. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků