Osudové ženy Orlanda Blooma pojí téměř sesterský vztah...

Osudové ženy Orlanda Blooma pojí téměř sesterský vztah... Profimedia.cz

Katy Perry zbožňuje exmanželku svého snoubence Blooma. S Mirandou Kerr se sešla na akci a vyznala se jí přede všemi

Herec Orlando Bloom (46) je šťastný muž, kdy jeho současná láska senzačně vychází s tou bývalou a všichni jsou jako jedna velká rodina. Nečekaně vřelé vztahy spolu totiž mají Katy Perry (38) a jeho bývalá manželka Miranda Kerr (39). Zpěvačka se o víkendu nad Mirandou rozplývala a dokonce řekla: „Je to jako kdybych získala další sestru.“

Popová diva Katy Perry, jež je hercovou snoubenkou a zároveň s ním má dvouletou dceru Daisy Dove, je u vytržení z jeho ex, s níž má představitel Legolase pro změnu syna Flynna (11). V sobotu spolu pózovaly fotografům během 20. ročníku G’Day USA Gala v Los Angeles.

Katy Perry předvedla své přírodní poklady v hříšně hlubokém výstřihu. Její džínový model byl ale pořádný úlet

Katy zároveň onoho večera předávala Mirandě jedno z ocenění, konkrétně Excellence in the Arts Award a během jejího proslovu zaznělo: „Spousta z vás je možná zmatených, proč Mirandě předávám toto ocenění. Moc se to nehodí do příběhů o bývalých a nových manželkách. Mnozí v médiích by nás raději viděli zápasit v blátě... Ale tohle je o lásce a Miranda je láska. Jsem tak vděčná za naši moderní smíšenou rodinu. Je to, jako kdybych získala další sestru,“ překvapila mnohé svými slovy zpěvačka.

Tři děti? Žádný problém! Exmanželka Orlanda Blooma Miranda Kerr vypadala v blyštivých šatech jako půvabná dívenka

Pravdou je, že Miranda s Katy vůči sobě nemusí cítit žádnou zášť, jelikož Miranda byla za Blooma provdaná v letech 2010 – 2013 a s Katy začal Bloom chodit až tři roky po jejich rozvodu. Australská modelka, která byla dlouhá léta andílkem Victoria's Secret, se tou dobou již zasnoubila se svým současným manželem a jedním ze zakladatelů Snapchatu Evanem Spiegelem (32), s nímž má syny Harta (4) a Mylese (3). 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků