Marc Anthony a Nadia Ferreira už jsou svoji...

Marc Anthony a Nadia Ferreira už jsou svoji... Profimedia.cz

Zpěvák a exmanžel JLo Marc Anthony se opět oženil! Jeho čtvrtou ženou je o 31 let mladší Miss Universe

Americký zpěvák Marc Anthony do toho znovu praštil. V sobotu za přítomnosti mnoha hvězdných hostů v čele s Davidem Beckhamem pojal za manželku o tři dekády mladší modelku a americkou reprezentantku v soutěži Miss Universe Nadiu Ferreiru. Obřad se konal v muzeu umění Peréz Art Museum v Miami a pro Anthonyho se jednalo již o čtvrtou svatbu.

Nevěsta zvolila bílé krajkové šaty od běloruské návrhářky Galie Lahav a své havraní vlasy stáhla do elegantního drdolu. V ruce pak držela kytici z orchidejí a nechyběl ani dlouhý závoj.

Exmanžel JLo Anthony se dmul pýchou vedle své Miss Universe: O 31 let mladší kráska je jeho snoubenkou!

Ceremoniálem, jehož se účastnila řada celebrit jako David Beckham a jeho syn Cruz, herečka Salma Hayek, hudební skladatel Lin Manuel Miranda, portoričtí zpěváci Luis Fonsi a Daddy Yankee, americký zpěvák Romeo Santos či kolumbijský zpěvák Maluma, vyvrcholil jejich roční vztah. Kdo naopak chyběl, byla zpěvákova exmanželka Jennifer Lopez i jejich čtrnáctiletá dvojčata Max a Emme.

Slavný hudebník a ex JLo prodává svůj palác. Pokud dostane, kolik žádá, královsky vydělá

Anthony je proslulý svým šarmem, díky němuž si dokázal získat srdce mnoha krásných žen. Jeho první manželkou byla další bývalá Miss Universe Dayanara Torres, s níž má dva syny. Druhu pak zmiňovaná Lopez a třetí modelka Shannon de Lima. S Ferreirou je oficiálně ve vztahu teprve od loňského února, k zásnubám došlo o tři měsíce později. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků