Harry Styles

Harry Styles Foto: Super.cz/Profimedia

Harrymu Stylesovi praskly kalhoty v rozkroku během koncertu: A přímo před slavnou herečkou, do které býval blázen

Harry Styles (29) zrudnul jako rajče a málem se hanbou propadl, když mu při losangeleském koncertě ruply gatě v rozkroku. Jako by to nestačilo už samo o sobě, došlo k tomu nejen před zraky diváků, ale také herečky Jennifer Aniston (54), která se na jeho vystoupení přišla podívat.

Rozdováděný Harry tančil po pódiu, když při podřepu jeho kožené kalhoty nevydržely a roztrhly se. Zpěvák si toho samozřejmě všiml a pele si bleskově zakryl rukou, i když pod kalhotami měl naštěstí i spodky.

A hned se publiku omlouval: „Roztrhly se mi kalhoty. Cítím, že se musím některým z vás z první řady omluvit, tohle je show vhodná pro celé rodiny,“ litoval incidentu. „Co vy, pane, jste v pořádku? Přísahám, že to nebylo součástí show,“ snažil se odlehčit situaci.

Aby nemusel opouštět pódium a utíkat do šatny, vzal si Harry duhovou vlajku na podporu LGBTQ+ komunity a omotal si ji kolem pasu.

Fanoušci šli z incidentu do kolen, na Twitteru pak vehementně komentovali, jaká je ironie, že se něco takového Stylesovi přihodilo před zraky jeho dětského idolu.

Vystoupení tak odvážné, že ho cenzurovali: Zpěvák v přímém přenosu ukázal holý zadek, jeho kolegyně prso

Že byl jako dítě poprvé zamilovaný do Jennifer Aniston, přiznal v lednu 2020 v pořadu Ellen DeGeneres.

„Nebyly to kalhoty Gucci na zakázku? Nejsem si jistá, že značka stála o takovou reklamu,“ žertovali mimo jiné fanoušci na sociální síti.

Styles mírný trapas nicméně přežil a zdá se, že mu ho rozhodně nikdo nezazlívá. Zpěvák je uprostřed svého turné Love On Tour, v rámci kterého zavítal v druhé polovině loňského roku i do Prahy. Se show sklízí velký úspěch, a to i když se před diváky neobnažuje. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků