Iva Frühlingová má schované svatební šaty. Super.cz

Iva Frühlingová má pořád schované šaty ze svatby s Richardem Krajčem. Víme proč

Je zpěvačka Iva Frühlingová opravdu tak sentimentální? Super.cz překvapila tím, že si schovala šaty ze svatby se zpěvákem Richardem Krajčem (43). Přitom jsou už roky rozvedení a Krajčo založil novou rodinu s modelkou Martinou Poulíčkovou, se kterou má dvě děti.

"Já většinu věcí ze šatníku postupem času vyřazuji, aby se našlo místo pro nové. Ve velkých taškách je rozdávám kamarádkám. Pak je ale pár kousků, na nichž lpím. A to hlavně od mojí oblíbené návrhářky Denisy Nové. Třeba šaty, které jsem měla na turné k desce BabyDoll. A také ty svatební. Jsou u mojí maminky," svěřila Iva.

Toho, že se tenkrát vdávala v extravagantně černé róbě, nelituje. Ani kdyby se měla vdát podruhé, klasickou bílou by nezvolila. "Chtěla bych zase něco bláznivého," přiznala. O svatbě se ale se svým partnerem, pilotem Honzou, ještě nebavili.

Co se týče budoucnosti, daleko Iva nekouká. Nyní ji zajímá to, že musí ve Francii dotočit novou desku, a také se chystá rozšířit jednu z povídek ze své poslední knížky o světě showbyznysu na samostatný román. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků