Finalistky soutěže krásy si večer užily na maximum.

Finalistky soutěže krásy si večer užily na maximum. Foto: Česká Miss Essens

Takhle rozdivočené je jen tak neuvidíte. Nejkrásnější dívky Česka se na luxusním plese pěkně odvázaly

O víkendu se spousta známých tváří rozjela do moravské metropole. Právě v Brně probíhala jedna z nejluxusnějších společenských akcí v zemi. Na Plese jako Brno nechyběly ani tři hlavní finalistky České Miss Essens. Vítězka Vanesa Švédová, která se připravuje na Miss Universe, si teď, coby nejkrásnější dívka roku 2022, podobné akce náležitě užívá. „Je to velká pocta, že se s holkama můžeme účastnit této akce. Jsme v rukou špiček v oboru, spolupracujeme s prestižními značkami, a to všechno ze dne na den. Ještě pořád zpracovávám, že se mi to děje,“ svěřila se Super.cz.

Je mladá a půvabná, ale má šanci uspět na světové soutěži krásy? Výherkyně Miss řekla, jak to má s plastikami

Společně s Českou Miss Earth 2023 Kristýnou Pavlovičovou a Českou Miss Global Marií Danči to pěkně rozjely. Dokonce vyburcovaly publikum, a tak pomohly vydražit kytaru Petra Jandy za 800 tisíc korun.

„Vítězky jsou zvané na nejrůznější akce, a i když jsme rádi a chceme, aby byly vidět, tak vzhledem k jejich pracovní vytíženosti musíme opravdu volit, kam půjdou a kam ne,“ smál se ředitel soutěže krásy Roman Holárek.

Česká Miss Essens zná svou vítězku. Jak se vám líbí sympatická brunetka z Přerova?

Nabízí se tak otázka, jaký rozdíl je pro stylisty oblékat modelky a běžné ženy? „Pro modelky je to součást vlastní prezentace/práce, takže při výběru kladu větší důraz na tzv. wow efekt a nebojím se odvážných střihů. Pokud na jakoukoliv společenskou akci oblékám běžnou ženu, je nutné klást důraz na pohodlí a případné skrytí nějakých nedokonalostí,“ prozradil nám stylista Lukáš Macháček. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků