Komu to sluší nejvíce?

Komu to sluší nejvíce? Foto: Super.cz/herminapress

13 modelů z nejluxusnějšího plesu roku! Která kráska zabodovala a kdo se stane módním přešlapem plesové sezóny?

Ples jako Brno patří jednoznačně mezi největší plesové akce sezóny. Často je považován dokonce za ten nejluxusnější a padají i slova, že Brno válcuje ve velkém Prahu. Není divu, že hvězdy, které jsou na ples pozvány, se na něj dlouho připravují a vybírají ty nejluxusnější róby.

Jak to bylo letos? Nela Slováková (33) oblékla nádhernou bílou róbu s pštrosím peřím od Zuzany Lešák Černé, která prý dražší šaty nikdy nešila. Lešák Černá si je cení na 250 tisíc korun. Sama návrhářka dorazila v šatech z hedvábného saténu a opulentní model vychází na 80 tisíc korun. V modelu od Zuzany Lešák Černé dorazila i Gabriela Partyšová (44). Ta tento rok zase vsadila na luxusní šperky, a to v hodnotě 7,5 milionů korun.

Najděte si někoho, kdo se na vás bude dívat jako tito slavní na své dámy: Mrkněte na nejkrásnější páry Met Gala

Na jistotu vsadily Nikol Švantnerová (30) či Taťána Kuchařová (35), které v posledních letech vždy oblékají šaty od dua Poner. Operní pěvkyně Andrea Kalivodová zvolila šaty od Natali Ruden, a to z její nové kolekce, kterou před pár dny sama předváděla. Vedle toho se ozdobila luxusními smaragdovými šperky v hodnotě 3,5 milionu korun. Moderátorka Inna Puhajková pak byla k nepřehlédnutí v modelu od Sandry Mark. A co oblékly další hvězdy? Podívejte se na 13 modelů, které oblékly slavné české dámy. Hlasujte v naší anketě, které šaty se vám líbí nejvíce. 

Které dámě to na Plese jako Brno slušelo nejvíce?

Gabriela Wolfová , Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků