Jiří Pomeje

Jiří Pomeje Michaela Feuereislová

Jiří Pomeje se drsně obul do Mareše: Leoši, jsi alkoholik

Moderátor VIP zpráv Jiří Pomeje (✝54) se hodně ostře pustil do nejlépe placeného spíkra Česka . Ten se totiž do něj nedávno navezl při jeho premiéře na televizní obrazovce, a tak jen co se spolu objevili na jedné akci, Pomeje kolegovi vrátil rýpanec i s úroky.

Mareš měl totiž na akci v pražském Hiltonu v den, kdy se Pomeje objevil poprvé ve VIP zprávách, uvést, že je rád, že si všichni návštěvníci nechali ujít Pomejeho premiéru v televizi. A to mu evidentně herec a producent nezapomněl.

Leoš Mareš byl spolu s Pepou Vojtkem kmotrem nového alba a dévédéčka Michala Davida (60) Lucerna Live. A právě Jiří Pomeje byl coby Michalův kamarád a producent jeho nedávného turné moderátorem akce. Když tedy mělo přijít na samotný křest a Leošovi se nepodařilo otevřít včas šampaňské, neodpustil si Pomeje poznámku: „Leoš je poslední s otevřením chlastu? Leoši, to je nemožný!“ provokoval Mareše v narážce na jeho údajnou zálibu v alkoholu.

„Mám to málo natlakovaný,“ bránil se jen chabě moderátor, který s Davidem a Vojtkem účinkuje v soutěži Hlas Česko Slovenska. Dočkal se pak ale další jízlivosti, když Pomeje v narážce na Marešovy kšeftíky naznačil, že Leoš umí dobře dělat reklamní kampaně.

„Nemyslel jsem to nijak zle. Vážím si toho, co v oboru dokázal,“ řekl nám ke svým ironickým poznámkám Jiří Pomeje. Jeho rival ale pro ně neměl uznání.

Zkoprnělý Leoš, který prý s nepochopením přijal i nedávné jmenování Pomejeho nejlepším rozhlasovým moderátorem republiky, hned po oficiální části křtu vzal roha a vypařil se z místa jak pára nad hrncem. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků