Herečky ze Zlaté labutě zvolily barevné outfity

Herečky ze Zlaté labutě zvolily barevné outfity Herminapress

Krásné mladé herečky rozzářily seriálovou premiéru: Mrkněte, jak to seklo kočkám ze Zlaté labutě

Když jsme vám přinesli snímky z představení nových seriálových projektů na Primě, zazněla v komentářích řada stížností, zda snad dámy neznají jinou barvu než černou, nespletly si místo a neměly jít původně na pohřeb.

Nespokojence snad uchlácholí jiné herečky, krásky, které si zahrají v nováckém seriálu Zlatá labuť, jehož první díl můžete už nyní vidět na Voyo a příští týden už na klasické Nově. V hlavní roli se objeví Marta Dancingerová, kterou si diváci oblíbili jako jednu z maminek vyměněných chlapců v Kukačkách. V zářivě modrém kostýmku, který doplnila oranžovými botkami, vypadala na premiéře seriálu pro média skvěle.

Laurinová, Morávková ani Rybová to nepodcenily: Takhle se seriálové hvězdy a hvězdičky vyfikly na představení nových projektů

Na barvy vsadily i další herečky. Simona Lewandowská ozvláštnila svůj outfit šálou s oranžovým vzorem, Beatu Kaňokovou rozzářil bílý top, zemité tóny zvolila Michaela Maurerová (43) nebo Barbora Bočková. Jak to nejen těmto herečkám slušelo, se podívejte v naší fotogalerii. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků