Gerard Piqué s přítelkyní

Gerard Piqué s přítelkyní Profimedia.cz

Tvrdá rána pro zhrzenou Shakiru! Její ex Gerard Piqué se navzdory slibu ukázal na sociální síti s novou láskou Clarou

Fotbalista Gerard Piqué (35) se poprvé oficiálně objevil na jedné fotografii se svou současnou partnerkou Clarou Chiou Marti (23), když v noci na čtvrtek umístil na svůj instagramový profil jejich společnou fotografii. Stalo se tak sedm měsíců poté, co se rozešel s letitou partnerkou a matkou svých dvou synů Shakirou (46).

Piqué, jenž nedávno ukončil profesionální kariéru, se ke své mladinké partnerce něžně tiskne a má u toho ‚nevinný‘ kukuč. Fotografie získala během třinácti hodin po uveřejnění už více než 2,7 milionu lajků. Pro zpěvačku to znamená porušení slibu ze strany Gerarda. Kvůli dětem si totiž loni v červnu po rozchodu slíbili, že se rok ani jeden z nich na veřejnosti neobjeví s novým partnerem.

Shakira trhá rekordy novou písní, v níž haní svého ex i jeho mladou přítelkyni: Vyměnil jsi Ferrari za Twingo, zpívá

Přestože se rozchod jedné z nejkrásnějších dvojic šoubyznysu udál už před více než půl rokem, rezonuje poslední dobou daleko víc než kdy předtím, a to především kvůli zpěvaččině singlu Out of Your League, kde se obula nejen do svého ex, ale i do Clary, kterou přirovnala k Twingu, načež samu sebe označila jako Ferrari.

Shakira si na balkon vystavila děsivou čarodějnici: Poslala tím jasný vzkaz naproti bydlící 'tchyni'

Kolumbijská diva zároveň poslala drsný vzkaz Gerardově mamince, která bydlí naproti jejímu domu ve Španělsku, když na balkoně vystavila děsivou čarodějnici.

Někdo to rád sladké. Shakira měla přijít na nevěru svého manžela hodně nevšedním způsobem

Gerard dal posléze Shakiře najevo, že má její výlevy takzvaně na háku, a schválně se vyfotil vedle vozu Renault Twingo. Shakira se v reakci podělila se světem o to, jakým originálním způsobem přišla na to, že ji fotbalista podváděl. V lednici totiž našla sklenici s vyjedeným džemem, přestože v rodině nikdo této pochoutce neholduje. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků