Adriana Sklenaříková na týdnu módy v Paříži

Adriana Sklenaříková na týdnu módy v Paříži Foto: Profimedia.cz/Super.cz

Nohy, které ji dostaly do Guinnessovky, předvedla v celé kráse: Adriana Sklenaříková vypadá po rozchodu s manželem úchvatně

Původem slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková (51) se stala jednou z hvězd středeční haute-couture přehlídky francouzského návrháře Stéphana Rollanda konané v rámci pařížského týdne módy. Do prostor Théâtre de Chaillot, kde se show konala, dorazila v nádherném bílém modelu s průsvitnou sukní, v němž nechala dokonale vyniknout svou největší chloubu, kterou jsou její nohy.

Adriana se díky nim v roce 1998 dostala i do Guinnessovy knihy rekordů, a to jako modelka s nejdelšíma nohama na světě – měří totiž neuvěřitelných 124 centimetrů. A zatímco během pózování před začátkem přehlídky byly ještě částečně zahalené pod průsvitnou látkou, během show už je dala na odiv naplno.

Díky němu se dočkala vytoužené dcery, ale po 12 letech přišel konec. Adriana Sklenaříková oznámila rozchod s manželem

Jednapadesátiletá rodačka z Brezna koncem loňského roku všechny překvapila svým oznámením o rozchodu s manželem Aramem Ohanianem (67), s nímž strávila dvanáct let. V roce 2018 se jim narodila dcera Nina. Modelka se tak stala maminkou ve svých téměř 47 letech. Její předešlé manželství s fotbalistou Christianem Karembeu bylo bezdětné. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků