Eva Burešová

Eva Burešová Foto: Archiv Evy Burešové

Eva Burešová se pochlubila roztomilým synkem, kterého má s Přemkem Forejtem. Fanoušci si ji spletli s jejím milým

Loni v létě se hvězda seriálu ZOO Eva Burešová (29) stala dvojnásobnou maminkou. S partnerem, kuchařem Přemkem Forejtem, (35) přivítali na světě syna, kterého pojmenovali Tristan William. Herečka a zpěvačka si několik měsíců naplno užívala mateřských povinností, před nedávnem se však opět vrhla do práce.

A není se čemu divit. Malý Tristan totiž roste jako z vody. Hrdá maminka se roztomilým synkem, který jí dělá stejnou radost jako prvorozený chlapeček Nathaniel, nyní pochlubila. Několikaměsíčního syna zachytila s jeho tatínkem při hrách a mnozí sledující si ji s Přemkem Forejtem spletli.

Smyslná Eva Burešová zapózovala v sexy šatech: Ke 30. narozeninám si nadělila velkolepý dárek

„To nejsi ty pod Tristánkem? Já myslela, že jo,“ napsala jedna ze sledujících. Eva pak mylnou domněnku okomentovala vtipně, že není blondýna. Veškerý volný čas naplno tráví s rodinou, návrat před kamery, který byl zapříčiněný i naléháním fanoušků, ji však potěšil. „Samozřejmě mi to udělalo obrovskou radost, že mi lidi psali, kdy už se vrátím, a že se jim po Viky stýská. Mně se po ní taky stýskalo, ona byla přece jenom jiná než všechny ostatní postavy,“ řekla herečka. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků