Hayden Panettiere

Hayden Panettiere Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Vzpomínáte na herečku Hayden Panettiere? Po letech závislostí a přenechání dcery na Ukrajině Kličkovi pózovala v bikinách

Herečka Hayden Panettiere, která se televizním divákům zapsala do pamětí svými rolemi v seriálech Hrdinové či Nashville, o sobě dlouho nedala vědět. Jak loni přiznala v pořadu Good Morning America, měla za sebou těžké období, kdy se utápěla v alkoholu a závislosti na lécích a drogách. Nyní se herečka nechala nafotit v bikinách.

Panettiere vystřídala několik modelů plavek a sebevědomě pózovala jak na břehu oceánu, tak na útesech či v písku. Zdá se, že je již připravena se znovu vrátit do pracovního procesu a nakopnout svou skomírající kariéru.

Herecká hvězda (32) přiznala závislost na opioidech a alkoholu. Proto dala malou dceru Kličkovi na Ukrajinu

S drogami si začala pohrávat v patnácti, kdy už hrála v několika seriálech, takzvané ‚pilulky štěstí‘ jí dávali lidé z jejího týmu, aby byla uvolněnější. Závislost se u ní rozvinula naplno, což vedlo dokonce k tomu, že přenechala svou dceru Kayu (8) expartnerovi a tatínkovi holčičky Vladimirovi Kličkovi na Ukrajině. Známý boxer se přitom po začátku invaze Ruska do jeho domoviny přidal k aktivní obraně země.

Slavná herečka se opět vídá s expřítelem, kterého obvinila z týrání: Pár měsíců poté, co vylezl z vězení, byli na večeři

Dnes třiatřicetiletá blondýnka, která byla dvakrát nominovaná na Zlatý globus, se také nedávno setkala se svým v minulosti odsouzeným expřítelem Brianem Hickersonem. Hayden s ním byla spatřena na letišti v Los Angeles, ale zda to dali znovu dohromady, se zatím neví. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků