Craig Castaldo alias Radio Man má další památku do celebritího alba...

Craig Castaldo alias Radio Man má další památku do celebritího alba... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Tohle je pořádný trapas. Nejslavnější bezdomovec se fotil s Bradem Pittem a Georgem Clooneym s pomočeným rozkrokem!

V ulicích New Yorku lze momentálně při velkém štěstí narazit hned na dvě velká hollywoodská esa najednou. Brad Pitt (59) a George Clooney (61) tam spolu totiž natáčejí nový thriller Wolves. A jedním z těch šťastlivců, kterým se podařilo oba fešáky spatřit na vlastní oči, byl i Craig Castaldo, jemuž se přezdívá Radio Man či nejslavnější bezdomovec světa.

A přestože se mu podařilo oba oscarové herce odchytit, vzpomínku v podobě společné fotografie značně kazí jeden nepřehlédnutelný detail na Craigových kalhotách. Zda šlo o nehodu plynoucí z příliš dlouhého čekání či snad o zvláštní formu recese, ví jen on sám.

Nejslavnější bezdomovec světa je kamarádem hvězd. Setkali se s ním Angelina Jolie, Hugh Jackman nebo George Clooney

Brad ani George ale přesto mužovu prosbu o společnou fotku neodmítli. Vzájemné potřesení rukou či dokonce objetí, jako v minulosti například s Angelinou Jolie, Sandrou Bullock, Tomem Cruisem, Emily Blunt, Shiou LaBeoufem, Jeffem Bridgesem a mnoha dalšími, se ale tentokrát nekonalo. Clooney se ale i přes tuto nepříjemnost s mužem vyfotil v těsné blízkosti a zdálo se, že s jeho 'nehodou' na kalhotech nemá sebemenší problém.

Na londýnské premiéře se bylo na co dívat. Sexy nestárnoucí Brad Pitt v obklopení krásek s hlubokými dekolty

Jak jsme nedávno informovali, Craig vystřídal řadu zaměstnání a ve skutečnosti byl bezdomovcem a bez práce poměrně krátce, ale v této image pokračuje dál. Díky svým kontaktům s lidmi od filmu mu navíc nikdy neunikne, když se ve městě pohybuje nějaká celebrita. Sám si přitom zahrál buď bezdomovce či povětšinou nějaké pochybné existence ve spoustě filmů a Whoopi Goldberg jej dokonce prý jednou vzala i na udílení Oscarů jako svého hosta. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků