Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková Foto: Vendula Fantová pro OK magazine

Lucka Vondráčková se po půl roce vrací domů. Víme přesně, kvůli komu opouští Kanadu

Už jen hodiny dělí Lucku Vondráčkovou (41) od příletu do Prahy. Zpěvačka by podle našich informací měla přiletět z Kanady už zítra.

Lucku čeká v Čechách spousta pracovních projektů, ale k návštěvě rodné hroudy dochází hlavně kvůli jejímu manželovi Tomáši Plekancovi (38). Úspěšného hokejistu totiž čekají v Evropě důležité pracovní povinnosti.

„Přiletíme tak, aby Tomáš stihl mistrovství světa," prozradila nám Vondráčková, která si zvyká na model poslušné manželky hokejisty. Maminka čtyřměsíčního syna Matyáše prý ale v květnu z Čech na zápasy do Švédska a Finska pravidelně jezdit nebude. Bude se muset starat o dítě.

„Do Kanady se vracíme na začátku hokejové sezóny. Do té doby budu pracovat a držet odsud palce, aby mistrovství vyšlo," prozradila Lucka. Oblíbená zpěvačka se po víc jak půlroční pauze setká se svými blízkými. „Na rodinu se velmi těším. V Kanadě tu s námi byla maminka Tomáše," prozrazuje Lucka, která jedním dechem dodává, že bez její pomoci by prý nebylo možné v Montrealu natočit videoklip, jehož ukázku záhy nabídneme na Super.cz.

„Díky Tomášové mámě byl Matyáš v dobrých rukou," říká Lucka. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků