Leoš Mareš pořádně utrácí v USA.

Leoš Mareš pořádně utrácí v USA. Michaela Feuereislová

Statisíce létají vzduchem. Leoš Mareš v Americe utrácel v kontroverzním butiku. Po letech si koupil kožich!

Fanoušci a fanynky Leoše Mareše (47) mohou opět jásat. Mnoho lidí má totiž slavného moderátora spjatého s kožichy, a právě teď si Leoš pořídil nový. Moderátorské eso tráví aktuálně pohádkovou dovolenou v USA se svou manželkou a krásnou dcerkou Alex.

Leoš Mareš je za hvězdu už i v Americe: Kvůli moderátorovi a jeho margaritě přerušili zápas NBA

Vyrazili i do luxusních butiků. V Miami navštívili luxusní obchod Balenciaga, kde se Leoš pořádně rozšoupnul. Rozhodl se, že si zde zakoupí bílý kožich, který stojí v přepočtu více než 130 tisíc korun.

Tím ale pohádkové nákupy rozhodně nekončí. Jeho ženu Moniku také uhranuly luxusní kousky a rozhodla se, že i ona si zautrácí. Nejvíce se zamilovala do luxusních botiček s jehlovým podpatkem, které vyjdou v přepočtu na necelých padesát tisíc korun.

Leoš Mareš si užíval s rodinou na Floridě: Monika předvedla v plavkách fantastickou figuru po porodu

Za připomenutí také stojí, že značka Balenciaga čelila v USA skandálu, a to kvůli vánoční reklamě. Svou kampaň založila na dětech s plyšovými medvídky. Tyto hračky ale byly oblečené do něčeho, co připomínalo BDSM postroj, a tak na sebe vlna nevole nenechala dlouho čekat. Firma skandál v minulých týdnech posunula ještě výš. Na sezonu jaro 2023 se spojila se známou sportovní značkou. Na promo fotografii vedle kabelky této značky leží rozsudek amerického Nejvyššího soudu z roku 2008 týkající se dětské pornografie. Mnoho celebrit tak od luxusního butiku dalo ruce pryč.

Rodinka si ovšem za velkou louží samozřejmě užívá i mimo butiky. Všichni zavítali třeba i do Disneylandu, kde si podle moderátora ovšem užili hlavně tatínek a maminka malé Alex. Ta si na opravdové vychutnání podobných zážitků ještě bude muset chvíli počkat. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků