Sabina Laurinová, Dana Morávková a Linda Rybová

Sabina Laurinová, Dana Morávková a Linda Rybová Michaela Feuereislová

Laurinová, Morávková ani Rybová to nepodcenily: Takhle se seriálové hvězdy a hvězdičky vyfikly na představení nových projektů

Takovou koncentraci hereckých hvězd už jsme na jednom místě dlouho neviděli. Herečky jako Sabina Laurinová (50), Dana Morávková (51) nebo Linda Rybová (47) se zúčastnily představení nových seriálových projektů, které bude vysílat nový kanál Prima Plus.

Linda si zahraje v detektivní lovestory Zákony vlka, v ní se objeví také Kristýna Frejová (51) a Denisa Nesvačilová (31) nebo méně známá herečka Tereza Švejdová. Dana se Sabinou si zahrají také v detektivce Půlnoční zpověď, kde dostala hlavní roli Markéta Plánková (44) spolu se Stanislavem Mayerem. Ani ona na akci nechyběla. Tým seriálu, za nímž stojí známé scenáristické duo Kateřina a Jitka Bártů, doplnila i méně okoukaná tvář, herečka Agáta Tandlerová.

Vaťáky, péřovky a neladící kabáty klidně i přes plesové šaty: Na poslední premiéře se slavní z módních přešlapů mírně poučili

Představoval se také drsný seriál Bodyguard, který z dam zastupovala půvabná herečka Anna Kadeřávková (25). Jak to nejen jí, ale i dalším známým ženám slušelo, se můžete podívat v naší fotogalerii. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků