Ani středeční večer Prostřeno! se neobejde bez konfliktů. FTV Prima

Další provokace během vyhroceného Prostřena: Jeden ze soutěžících přestane jíst, stačí mu jen paštika

Ani ve středu nebude v pořadu Prostřeno! Speciál klid. Provokatér Richard Sacher, který si jde od prvního dne po krku se zpěvákem Jarem Smejkalem, se rozhodne pro další taktiku. Během návštěvy rodného domu zpěváka se rozhodne, že bude jíst opravdu minimálně.

Většinu jídel tak jen okusí a nechá. Toho si po chvíli začnou všímat nejen ostatní soutěžící, ale i hostitel. „Jak je možné, že všichni ostatní jí a ty nejíš, ani jedno jídlo?“ neudrží se hostitel a do svého „nepřítele“ se u stolu pustí. Richard, kterého už vedle Jara a Sámera Issy (37) má plné zuby i Monika Binias (50), má dost zvláštní výmluvu.

Středeční hostitel Prostřeno! Jaro Smejkal

FTV Prima

„Já si doma vezmu rohlík, namažu si tam pravou chorvatskou paštiku, protože český jsou hnusný, a najím se a budu spokojený,“ odpoví novinář a moderátor Richard Sacher. „To už je mimo vesmír a dimenzi. Já nevím, čím je výjimečná chorvatská paštika, on už fakt neví, jak na sebe upozornit,“ okomentuje středeční chování Richarda Sachera, který během večera mimo jiné stihne i pohanit místo, kde se vaří. Prý někde v tramtárii, což se hostitele dotkne.

Stará šlapka, nikdo, potetovaný zloděj: Novým Prostřeno! budou létat urážky. Děti radši k obrazovce nepouštějte

„Věřím, že kdyby se jelo za někým jiným než za mnou, tak nepadne věta o tom, že musel chudák zvednout tu svoji pr*el a cestovat někam jinam mimo Prahu,“ řekne Jaro Smejkal ve středečním díle Prostřeno! Speciál. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků