Olga Menzelová vypadá stále skvěle. Ve středu slaví 45. narozeniny.

Olga Menzelová vypadá stále skvěle. Ve středu slaví 45. narozeniny. Foto: se souhlasem O. Menzelové

Už je na půli cesty k padesátnicím. Olga Menzelová ale umí zastavit čas, v plavkách má tělo bohyně

Olga Menzelová (45) slaví půlkulaté narozeniny. Ač už se dostala přesně na půl cesty mezi padesátnice, stále hýří vitalitou a pyšní se postavičkou jako ze žurnálu. Trojnásobná maminka se udržuje ve formě zdravou stravou i cvičením. Ona sama je ale skromná.

„Ty tři děti mě udržují v tempu,“ má jasno, jaký je nejlepší recept na to, aby byla štíhlá jako proutek. A samozřejmě jí pomáhá také to, že je spokojená v osobním životě. Vdova po slavném režisérovi Jiřím Menzelovi, s nímž žila dlouhých 22 let, je nyní šťastná po boku egyptologa Miroslava Bárty. S tím, jak se nejlépe dostat do formy, radí i svým fanynkám, kterým sem tam natočí pěkné video ze cvičení.

8 českých krásek, které začaly nový rok u moře: Komu to v bikinách na pláži sluší nejvíce?

„Pro ně to také dělám. Protože psaly a ptaly se, co dělám, jak cvičím, co si mažu na ksicht a tak. Jen bohužel nemám tolik času, kolik bych si přála. Ale trpělivost růže přináší. Svoje sliby plním. Sice pomalu, ale plním,“ nechala se nedávno slyšet Menzelová, jež je profesí produkční. V posledních letech se ale věnuje pořádání výstav fotografií. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků