Kelly Piquet

Kelly Piquet Profimedia.cz

S touhle o devět let starší kočkou randí úřadující mistr světa F1. Podívejte, jak sexy umí být v plavkách za 19 dolarů!

Není žádným tajemstvím, že se okolo jezdců Formule 1 motají v jednom kuse prvotřídní krásky, ale Max Verstappen (25) je už třetím rokem věrný pouze jediné, a to o téměř dekádu starší brazilsko-holandské modelce Kelly Piquet, která momentálně oslňuje svými půvaby na plážích v Miami.

Přestože má Kelly vedle sebe pohádkově bohatého partnera, zbytečně marnivá tahle sexy brunetka zřejmě nebude. Na pláži u hotelu Nobu na Miami Beach se předvedla v háčkovaných plavkách značky PrettyLittleThing, které vyjdou na sympatických 19 dolarů, tedy zhruba na 400 korun. Model, který si i kvůli jeho střihu bez ramínek a na vázání v oblasti hrudníku může dovolit málokdo, na ní vypadal naprosto senzačně.

Konečně se dočkal svatby, kterou odložilo těhotenství a covid: Hvězda F1 Jenson Button se oženil

Belgicko-nizozemský závodník je s Kelly spojován od konce roku 2020 a vztah mu očividně prospívá. V letech 2021 a 2022 se stal se svým týmem Oracle Red Bull Racing mistrem světa. Loni v dubnu dokonce získal cenu Laureus, které se přezdívá sportovní Oscar. Tohoto ocenění se dočkal jako první Nizozemec.

Po jezdci F1 a tenistovi další sportovec: Nicole Scherzinger vyvedla nového partnera

Zajímavostí je, že otcem Kelly je bývalý trojnásobný mistr světa Formule 1, Brazilec Nelson Piquet. Není proto divu, že má k tomuto sportu velice blízko. Od ledna roku 2017 tvořila pár s ruským závodníkem Daniilem Kvjatem, jemuž dokonce v červenci 2019 porodila dceru. V prosinci téhož roku se ale rozešli. O rok později našla štěstí u sympatického Nizozemce, s nímž ji částečně pojí vlastně i maminka, jelikož tou je pro změnu nizozemská modelka Sylvia Tamsma. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků