Jarka Obermaierová si koupila byt.

Jarka Obermaierová si koupila byt. Michaela Feuereislová

Ještě nedávno si Obermaierová stěžovala na vysoké zálohy za energie: Teď se jí ulevilo, našetřila na vlastní byt

Ještě nedávno si oblíbená herečka Jaroslava Obermaierová (76) stěžovala na vysoké zálohy za energie, které musí platit, což ji jako seniorku děsí. Majitel bytu, kde hvězda Ulice žila, totiž zvýšil nájem o několik tisíc korun, a tak neváhala a raději se přestěhovala se synem Jaroslavem na chalupu. „Budu teď točit Ulici a užívat si prázdniny, hlavně chci pryč z Prahy,“ řekla nám herečka minulý rok.

Energická Jaroslava Obermaierová (76) po 7 letech skončila v muzikálu: Doma odpočívat ale rozhodně nehodlá

Po měsících je ale zřejmé, že představitelce Vilmy Nyklové z nekonečného nováckého seriálu se přece jen zastesklo po ruchu velkoměsta. Herečka teď zakoupila byt, a tak ukázala, že přece jen nějaké ty úspory měla. „Je to jen garsonka,“ svěřila se deníku Aha!

Jak se změnili za poslední roky? Podívejte se, jak šel čas s herci nekonečného seriálu Ulice

Jaroslava hraje v Ulici od roku 2005, jak sama přiznala, honoráře dávala nejvíce do rekonstrukce chalupy, a až teď přišla řada na vlastní byt v hlavním městě. Je tak jasné, že se herečce uleví a nebude tolik ve stresu. Připomeňme si, že před rokem výrazně zhubla kvůli zmíněnému stresu, což některé fanoušky vyděsilo. "Už je to lepší a snažím se, aby to takhle vydrželo. Bylo to horší. Už snad nejsem jako kost a kůže, v určitém věku člověk nemá hubnout moc. Ale já opravdu zhubnout nechtěla, bylo mi protivné jídlo. Už jím normálně a řekla bych, že jsem relativně zdravá," svěřila se tehdy Super.cz. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků