Jeremy Ruehlemann

Jeremy Ruehlemann Profimedia.cz

Ve 27 letech zemřel model Jeremy Ruehlemann. Byl múzou návrháře Christiana Siriana

V pouhých 27 letech zemřel americký model a influencer Jeremy Ruehlemann. Příčina jeho skonu zatím není známá. Kromě jeho nejbližších po něm truchlí i módní návrhář a dobrý přítel Christian Siriano, který se o smutnou událost podělil na Instagramu.

„Nikdy jsem nic takového nezveřejnil, ale ztratit přítele, který byl tak krásnou duší, je opravdu těžké. Tohle je pro Jeremyho, nejkrásnějšího muže, který dal tolik lásky každému, koho potkal. Byl jednou z mých múz a vždy bude. Inspiroval mě a budu ho navždy milovat,“ napsal Siriano v dojemném příspěvku, k němuž připojil několik fotografií Jeremyho jak z jeho profesního života, tak jejich společných.

V pouhých 27 letech zemřel na rakovinu člen známé slovenské kapely. Lidé se nemohou smířit s jeho odchodem

Ruehlemann, který se narodil v Mahwahu v New Jersey a studoval psychologii, naposledy na Instagramu sdílel před pár dny zákulisní snímky z focení. Sledovalo ho více než 70 tisíc fanoušků, kteří se stále ptají, co se s jejich idolem mohlo stát. Informaci o jeho odchodu ale prozatím uveřejnil pouze jeho blízký kamarád z dětství Gianni Simpson, bohužel ale zatím žádné další okolnosti nejsou známy. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků