Kourtney dostala od manžela pěkný dárek.

Kourtney dostala od manžela pěkný dárek. Profimedia.cz

Jedno místečko se nakonec našlo. Manžel Kourtney Kardashian si nechal trochu bizarně vytetovat její obličej

Někdo dává najevo svou lásku k partnerovi drahými dárky, jiný tetováními, která svědčí o tom, že s tím druhým opravdu chce strávit celý život. Manžel Kourtney Kardashian (43) Travis Barker teď takový dárek dal své ženě.

Jeho tělo už je potetované téměř celé, a tak si Travis musel asi hodně promýšlet, kde si nechá zvěčnit oči, obočí a část nosu své manželky. Nakonec se volné místo našlo na jeho stehně, a tak na svou ženu bubeník uvidí třeba pokaždé, když bude někde sedět bez oblečení. Tetování, které je poměrně vydařené, vypadá ovšem i trochu bizarně, jelikož je vytvořené přímo nad jinou "kérkou," a tak obličej Kourtney trochu splývá a jinými obrazy a nápisy.

Travis se pochlubil tetováním. Na první fotce se schovává za svou ženu, na dalších ukazuje nový výtvor.

To ale manželce muzikanta určitě nevadí. Sama mu totiž v minulosti na předloktí vytetovala, že ho miluje, a navíc už jí dal najevo svou věčnou lásku zvěčněním jejího jména na svém hrudníku. Kourtney a Travis jsou spolu šťastní a své ano si loni řekli dokonce třikrát. Jednou falešně v Las Vegas, pak legálně v Santa Barbaře, a nakonec ještě v Portofinu. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků