David Beckham má další úspěch.

David Beckham má další úspěch. Profimedia.cz

David Beckham se stane historicky prvním mužem na obálce britského Elle

Fotbalistovi Davidu Beckhamovi (45) se dostalo velké pocty. Právě jeho fotografie bude zdobit titulní stranu britského vydání časopisu ELLE. Rozhodla o tom jeho redakce. Dosud se taková věc žádnému muži nepodařila, a tak má Beckham o další úspěch navíc. Důvodem uvedení muže na titulce je především skutečnost, že červencové číslo bude z velké části patřit Olympijským hrám v Londýně.

David Beckham z nabídky neskrývá nadšení: „ELLE je prestižní magazín s mezinárodním uznáním. Jsem poctěný, že jsem byl požádán, abych se jako vůbec první muž objevil na jeho obálce.“

V Londýně se už nyní všechno točí kolem plánovaných letních olympijských her, a tak ani ELLE nezůstalo pozadu a vydání s Beckhamem na obálce bude věnované světově uznávaným osobnostem, které jsou slavné jak svou sportovní zdatností, tak svým stylem.

„David Beckham je národní hrdina, tak jsme viděli jako příležitost skloubit obálku s jeho podobiznou s tak historicky a vlastenecky významným rokem. On je ikona a ELLE je známé tím, že má ikony na titulech. Toto je poprvé, co je na něm muž a já věřím, že se to bude líbit jak ženám, tak mužům,“ uvedla šéfredaktorka ELLE Lorraine Candy. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků