Anne Hathaway

Anne Hathaway Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Chápete to? Anne Hathaway vypadá ve čtyřiceti úplně stejně jako před 22 lety v Deníku princezny. A ty nohy!

Pokud se dá o někom říct, že skutečně dokázal zastavit čas, je to rozhodně herečka Anne Hathaway (40). Sympatická brunetka se o víkendu účastnila filmového festivalu Sundance v americkém Utahu, kde premiérově představila svůj nový film Eileen.

Hvězda snímků Ďábel nosí Pradu, Vášeň a cit či Láska a jiné závislosti dorazila v černých minišatech a šněrovacích botách, čímž jen podtrhla svůj mladistvý look, jelikož připomínala spíš teenagerku, než maminku dvou dětí, která v listopadu oslavila čtyřicítku.

Smutný pohled: Takhle přišla o své krásné dlouhé vlasy Anne Hathaway v nových Bídnících

Loni to bylo zároveň deset let, co Anne získala za svou roli Fantine v muzikálu Bídníci řadu cen včetně Zlatého glóbu a Oscara. Anne v něm předvedla nejen svůj herecký a pěvecký talent, ale zároveň si v jedné působivé scéně oholila vlasy. Krátkému sestřihu zůstala věrná ještě několik let poté.

Snaha o miminko není vždy krásný zážitek, vím o tom své, přiznává oscarová Anne Hathaway

Ač je to k nevíře, Anne opravdu jakoby se od éry Deníku princezny, který natáčela ve svých osmnácti a rovnou ji vyslal mezi hollywoodské ‚áčkové‘ celebrity, snad vůbec nezměnila. Její manžel Adam Shulman, za nějž je provdaná od roku 2012 a se kterým má dva syny, si opravdu může gratulovat… 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků