Simona Krainová

Simona Krainová Michaela Feuereislová

Simona Krainová provokuje měsíc před padesátkou sexy tělem: Manžel by si měl pořídit zbrojní průkaz, píší fanoušci

Simona Krainová (49) oslaví už za necelý měsíc padesáté narozeniny. Fanoušci úspěšné české modelky moc dobře vědí, že se již roky řídí heslem, že je věk pouze číslo, což pravidelně potvrzuje.

Tentokrát na svém profilu sdílela několik svých archivních snímků, které by mohla zařadit do složky těch nejvysportovanějších a nejvíce sexy.

Nejen Simona Krainová. Její sestra Yvonna září v 55 letech v roli modelky. Podívejte se, jak jí to sekne

Své fanoušky zároveň nabádá, aby na nic nečekali a začali na sobě makat. Pokud je to jejich niterné přání.

"Právě teď máte úžasnou možnost pořádně vykročit ze svojí komfortní zóny a přesvědčit se o tom, jestli máte koule pro sebe něco skutečně udělat, pořádně zamakat a změnit to, co už dlouho změnit chcete, ale pořád čekáte na ten správný moment. Tak teď hned začněte," píše Simona ve svém příspěvku, pod kterým ji fanoušci zahrnuli chválou.

Simona Krainová se opět pochlubila svým dokonalým tělem. K perfektním mírám jí pomáhá i náročné stěhování

"Simono, jste nádherná a krásná motivace čtyřicítek i padesátek. Je to jen číslo, záleží na nás, co chceme a dokážeme," vzkázala jedna z fanynek.

"Karel si na tebe musí udělat zbrojní průkaz. A hned! Nejkrásnější československá žena," napsala další obdivovatelka.

Dlouho to s mikádem nevydržela: Simona Krainová už má zase napletené vlasy. Hrůza, paruka, Donatella Versace, reagují lidé

Simona Krainová oslaví padesáté narozeniny 19. února, a to po boku své rodiny v Dominikánské republice, kde vlastní nemovitost.

"Chci víc odpočívat, být s dětmi, věnovat se jim. S tím přibývajícím věkem už necítím potřebu být neustále ve středu pozornosti. Moje děti jsou ještě malé a nechci nic promeškat. Kluci rychle rostou a bojím se, aby mi neutekli. Tak se snažím být strašně zábavná matka, aby nepotřebovali nikoho jiného," svěřila se Simona nedávno pro Super.cz.

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků