Herečka Iva Hüttnerová jde na plánovanou operaci kolene. Super.cz

Herečku Ivu Hüttnerovou čeká operace. Není to od stáří, uklidňuje

Oblíbená herečka Iva Hüttnerová (74) se objevila ve společnosti a nešlo si nevšimnout, že lehce pokulhává. Zlobí ji totiž koleno, se kterým musí jít, jak se lidově říká, pod kudlu.

Herečka Iva Hüttnerová po delší době ve společnosti: Ve svých 73 letech je plná energie a vypadá fantasticky

Mám před sebou operaci kolene, doufám, že to budu mít brzo v pořádku za sebou, je to jen laparoskopická operace. Tak do 14 dnů budu v pořádku,“ svěřila se Super.cz.

Zároveň ubezpečila, že tento zákrok nemá nic společného s věkem. „Já jsem si myslela, že je to od stáří, ale to se prý stává i mladým lidem, že mají artrózu v koleni a bolí to. Není to prý otázka stáří, ale otázka něčeho jiného,“ dodala s humorem, který ji ani v těchto chvílích nechybí.

Dárky pro svou početnou rodinu Iva Hüttnerová online zásadně nenakupuje: Po této děsivé zkušenosti není divu

Iva už se nemůže dočkat, až po rekonvalescenci bude opět jezdit po republice po výstavách, kde vystavuje svá umělecká díla. My jsme si s představitelkou Bětky ze seriálu Slunečná povídali na křtu knihy zpěvačky Hany Křížkové, která je její velkou kamarádkou. „My se s Hankou přátelíme už více než 25 let a zatím se máme velmi rády a vždycky jsme si rozuměly,“ dodala Iva Hüttnerová. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků