Raperka Sharlota na párty

Raperka Sharlota na párty Michaela Feuereislová

Obří prsa ve zvětšující podprsence ano, paruka ne! Fanoušci se pustili do zpěvačky v sexy modelu

Na první pohled jsme ji na párty nemohli poznat. Že si zpěvačka Sharlota (26) opět nasadila paruku, by nebylo až tak překvapivé. Má jich spoustu v různých odstínech. Ovšem takové vnady snad nikdy neměla. I fanoušci raperky, která momentálně hraje i v muzikálu Okno mé lásky, byli v šoku.

Sharlota, stejně jako řada dalších známých žen, dorazila na Playboy párty v pořádně sexy modelu. Ostatně sama už v rouše Evině pózovala, i když pro tento magazín se předloni fotila v krajkovém prádélku. "Bylo to pro mého partnera, když jsme měli první výročí. Nechala jsem pro něho nafotit sérii aktů a jeden z nich si nechal dokonce vytetovat na ruku. Jeden akt jsem nechala uveřejnit i v časopise, protože jsem si říkala, že nebudu čekat, až mě někdo náhodou vyfotí, když by mi někde vypadlo prso," svěřila Super.cz.

Sexy rapperka Sharlota předvedla tělo v plavkách: Jediné místo, kde ještě nemá tetování, je zadeček

Prsa má Sharlota přírodní, větší vypadají v modelu, který si na akci pořídila v karlínském vintage obchůdku, díky push-up podprsence. To se samozřejmě jejím fanouškům líbilo a dočkala se mnoha pochval. Nadšeni ale nebyli z tmavé paruky. "Ne, proboha tu tmavou ne, to je konec dobrých časů. To je apokalypsa prostě, ani na vteřinu ne," zazněla jedna z podobných reakcí na její účes. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků