Miley Cyrus v písni Flowers

Miley Cyrus v písni Flowers Profimedia.cz

Miley Cyrus se v písni věnované jejímu ex Hemsworthovi svlékla donaha

Shakira očividně není jediná, kdo v posledních dnech vydal píseň věnovanou svému bývalému… Fanoušci mají jasno, že také Miley Cyrus (30) zpívá ve své nejnovější písni Flowers o Liamu Hemsworthovi. A rozhodla se ho pořádně podráždit. Je v něm zachycena nejen v saku bez podprsenky, černém spodním prádle, ale i bez něj. A to ve sprše, kde se letmo ukáže zezadu zcela nahá.

Rytmická píseň je první ochutnávkou z jejího nového očekávaného alba Endless Summer Vacation a podle některých zdrojů bychom se v ní měli dozvědět víc o turbulentním vztahu zpěvačky a fešného herce z Hunger Games, který trval s přestávkami dlouhých deset let. Jejich manželství však nakonec ztroskotalo v roce 2019 po pouhých sedmi měsících.

Shakira trhá rekordy novou písní, v níž haní svého ex i jeho mladou přítelkyni: Vyměnil jsi Ferrari za Twingo, zpívá

„Nechtěla jsem tě opustit, nechtěla jsem lhát, začala jsem plakat, ale pak jsem si vzpomněla, že si sama můžu koupit kytky, napsat své jméno do písku, povídat si hodiny sama sebou a říkat věci, kterým nerozumíš. Mohu se sama vyzvat k tanci, můžu se držet za ruku. Yeah, můžu se milovat líp, než jsi to uměl ty,“ zpívá Miley v nové rytmické pozitivní skladbě, kterou si můžete poslechnout níže.

Na samém začátku se však zmiňuje i o jejich shořelém domě: „Byli jsme dobří, byli jsme zlatí, takový sen, co se nedá prodat. Byli jsme v pohodě, dokud jsme nepostavili dům a nedívali se, jak hoří.“ Jejich společné hnízdečko lásky v Malibu v listopadu 2018 kompletně vyhořelo během požáru Wolsey.

8 slavných, kteří se pomstili svým ex písněmi: Nejen Shakira a Miley si rýply do bývalých

A aby už nebylo žádných pochyb o tom, komu je píseň věnovaná, Miley ji vydala 13. ledna v den Liamových 33. narozenin. Exmanželka mu tak dala dost svérázný dárek.

Jak se na song tvářil Liam nebo jeho současná partnerka Gabriella Brooks, vědí jen oni dva. Tři dny po jeho vydání byli ale spatřeni v Sydney a nevypadali zrovna v nejlepší náladě.

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků