Christina doprovodila tatínka na charitativní akci do Rakouska.

Christina doprovodila tatínka na charitativní akci do Rakouska. Profimedia.cz

Ta se ti povedla, Arnolde! Mladší dcera Terminátora dospěla v překrásnou ženu

Arnold Schwarzenegger (75) se dlouhodobě angažuje v problematice klimatických změn a teď uspořádal další akci, během níž pomohl vybrat nemalou částku, která bude částečně financovat jeho kampaň bojující proti klimatickým změnám.

Ve svém rodném Rakousku nechal bývalý kulturista i kalifornský guvernér dražit umělecké předměty i nejrůznější dárky od celebrit. Půvabný doprovod mu přitom nedělal nikdo jiný než jeho dcera Christina Schwarzenegger (31). Není divu, že se vedle ní filmový Terminátor na akci konané v Kitzbühelu před fotografy dmul pýchou.

Populární herec vzdal slavné manželce hold, že mu porodila zdravou dceru: Hejty, které za to schytal, ho rozplakaly

Christina je jedním ze čtyř dětí, které má herec s exmanželkou Marií Shriver. Jejich nevlastním bratrem z otcovy strany je pak ještě Joseph Baena, jehož matkou je bývalá rodinná komorná Mildred Baena.

A co se dělo na samotné akci, kam Arnold pozval zhruba 170 hostů, mezi nimiž nechyběla například lyžařská šampionka Lindsey Vonn a řada celebrit především z Německa a Rakouska?

Slavného otce nezapře, i když ho zplodil tajně s hospodyní: Syn (22) Schwarzeneggera předvedl svaly v legendární póze

Dražilo se celkem 21 předmětů v hodnotě 270 tisíc eur. Nabízel se například obraz od jeho přítele a kolegy Sylvestera Stalloneho, buben podepsaný Philem Collinsem, platinový prsten s diamantem vyrobeným za použití stlačeného oxidu uhličitého zachyceného z atmosféry či pozvánka na soukromou party u Schwarzeneggera za 40 tisíc eur nebo hodinky Audemars Piquet za 50 tisíc eur. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků