Jaké svršky odložily známé tváře na premiéře?

Jaké svršky odložily známé tváře na premiéře? Michaela Feuereislová

Vaťáky, péřovky a neladící kabáty klidně i přes plesové šaty: Na poslední premiéře se slavní z módních přešlapů mírně poučili

"Nefoťte mě v kabátu! Počkejte, nejdřív musím do šatny!" Tato slova zaznívají na společenských událostech velmi často, když si známé tváře uvědomují, že úplně nevychytaly svršky, které si oblékly přes slavnostní modely.

Nebylo výjimkou, že si dámy navlékly přes plesové šaty péřovku nebo krátký utíkáček a pánové parku nebo vaťák na smoking. Po mnoha upozorněních módních policistů si část začala dávat pozor a uvědomila si, že důležité je sladit outfit kompletně. Ideálně by měli ladit i se svým doprovodem.

Když ne kabát, aspoň sako si vzít mohl: Pepa Vojtek s manželkou spolu na Slavících vůbec, ale vůbec neladili

Aspoň jsme to tak vnímali na poslední velké filmové premiéře romantické komedie Přání k narozeninám. Jedničku s hvězdičkou by tak dostala Veronika Khek Kubařová (35), která přes šaty od návrhářky Tatiany Kovaříkové oblékla vhodný společenský kabát ve stejné délce, jakou měla její róba, anebo Igor Orozovič, který si také pořídil pánskou variantu kabátu i vhodnou šálu.

Jak to zvládli další, se můžete podívat v naší fotogalerii. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků