Teddi Mellencamp

Teddi Mellencamp Profimedia.cz

Moderátorka ukázala děsivé jizvy po boji s rakovinou kůže: Odstranili jí už 12 melanomů, teď si nahmatala bulku na krku

Moderátorka a hvězda amerických reality show Teddi Mellencamp s fanoušky sdílela, jak je na tom zdravotně. Teddi loni diagnostikovali rakovinu kůže. Od té doby jí odstranili celkem 12 melanomů a měla by být bez rakoviny, jak oznámila v prosinci. Nyní ovšem musela na další biopsii, tentokrát kvůli bulce na krku.

Na sociální síti sdílela jizvy po biopsii a odstraněných melanomech nebo náplasti na krku a promluvila o svých kontrolách. S fanoušky je sdílná, aby šířila povědomí ohledně rakoviny kůže.

Kromě rakoviny kůže, kterou jí diagnostikovali už v březnu loňského roku, si nedávno nahmatala také bulku na krku, výsledky testů lymfatických uzlin nebyly dobré, a nyní čeká na výsledky další biopsie.

Pochopitelně se snaží zůstat klidná, i když je toho na ní dost. „Jsem tak ráda, že jsem se nechala zkontrolovat včas,“ přiznala fanouškům Teddi.

Televizní hvězdě našli zhoubný melanom. Už podruhé během půl roku

„Snažím se smířit s tím, že nemohu mít všechno stále pod kontrolou,“ uvedla s tím, že jí dost pomáhá sdílnost lékařů, kteří trpělivě odpovídají na její otázky. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků