Česká Miss 2007 Lucie Hadašová se pochlubila krásnými dcerami Super.cz

Lucie Hadašová 15 let po vítězství v soutěži krásy: Blondýnka, která se vdala za hokejistu, se pochlubila i dcerami

Ve společnosti se téměř neobjevuje. Bude to patnáct let, co se blondýnka Lucie Hadašová (36) stala vítězkou soutěže krásy a modeling definitivně pověsila na hřebík. Je ženou v domácnosti a na plný úvazek se stará o svoje dvě dcery, Denisu a Vanessu. Právě s těmi dorazila na filmovou premiéru.

Obě děvčata jsme naposledy viděli před třemi roky, kdy spolu s maminkou fotily snímky zimní módy. Holky mají hřívy hustých vlasů stejně jako Lucka, to jsme v našem videu také probraly, a do modelingu by klidně mohly fušovat dál. "Myslela jsem, že je to úplně nezajímá, ale zrovna teď mi Deniska naznačila, že by chtěla. Tak uvidíme," krčila rameny Lucie.

Blonďatý kvartet ve sněhu: Bývalá miss nakazila modelingem sestru i malé dcery

Sama se k modelingu vracet nehodlá. "Myslím, že v dnešní době je všechno vázané na Instagram a můj profil je soukromý. Musela bych obětovat soukromí a rodinu, to by mi za to nestálo," míní Lucie, která je vdaná za bývalého hokejistu, nyní manažera Slavie Jaroslava Bednáře. "Těch různých obličejů je tolik a každý rok přijdou nové holky, že po mně, která už je tak dlouho pryč, nikdo ani neštěkne," domnívá se. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků