Manželé přivítali do rodiny třetí dítko...

Manželé přivítali do rodiny třetí dítko... Profimedia.cz

Po smrti syna, o kterého přišla v polovině těhotenství, se modelka Chrissy Teigen dočkala další dcery

Rodinka modelky Chrissy Teigen (37) a zpěváka Johna Legenda (44) se rozrostla o dalšího člena. Pátek třináctého tak pro ně byl tím nejšťastnějším dnem. Na svět přivedli druhou dcerku, což slavní manželé oznámili prostřednictvím roztomilé fotky na Instagramu, na němž ji láskyplně drží její dva starší sourozenci.

„Je tady! Esti Maxine Stephens – v domě je rušno a naše rodina nemůže být šťastnější,“ napsala Chrissy na svůj účet a pokračovala: „Tatínek každou noc roní slzy radosti, když vidí Lunu a Milese plné lásky. Jsme blažení. Děkujeme vám za všechnu lásku a přání všeho dobrého – všechno to tak cítíme.“

11 slavných krásek, které loni fotografové načapali bez make-upu: Schválně, poznáte je?

Modelka oznámila těhotenství již loni v srpnu. Pár byl plný vděku a pokory, jelikož to bylo téměř dva roky od doby, kdy ve dvacátém týdnu těhotenství potratili chlapečka, jehož pojmenovali Jack.

Ještě předtím, než se Chrissy a Johnovi v roce 2016 narodila jejich první dcera Luna, se dlouho pokoušeli otěhotnět, o čemž se modelka neváhala podělit v jednom televizním diskuzním pořadu. Po Luně se o dva roky později dočkali syna Milese. Všechny děti byly počaty za pomoci asistované reprodukce. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků